TEAMS

Heren

Heren Senioren 1

Trainingstijden:

Dinsdagen van 20:30 tot 22:30

Donderdagen van 20:00 tot 22:00

Trainer: Geert van Meersbergen.

 

Heren Senioren 2

Trainingstijden

Maandagen van 21:00 tot 22:00

Donderdagen van 19:00 tot 20:00

Trainer: Edwin van de Laak

Heren Senioren 3

Trainingstijden

Maandagen van 21:00 tot 22:00

Donderdagen van 19:00 tot 20:00

Trainer: Edwin van de Laak

Dames

Dames senioren 1

Trainingstijden:

Dinsdagen van 20:00 tot 21:30

Donderdagen van 21:00 tot 22:30

Trainer: Jack van Dooren

Dames Senioren 2

Trainingstijden:

Dinsdag        19.00 – 20.00 Trainer: Martin van den Hout.

Donderdag   21.00 – 22.00 Trainer: Jack van Dooren.

Doldames

Trainingstijden:

 

Donderdagen van 20:00 tot 21:00

Trainster: Anette Zwiep

 

Jeugd

Meisjes B

Trainingstijden:

Dinsdagen van 19:00 tot 20:00. Trainer: Ron van Broekhoven

Donderdagen van 19:00 tot 20:00. Trainer: Erwin van Broekhoven

Jongens C

Trainingstijden:

Maandag 19.00 – 20.00.

Woensdagen van 18:30 tot 19:30

Trainer: Martin van den Hout.

 

Jongens B

Trainingstijden:

Maandag 21.00 – 22.00 trainer Edwin van de Laak.

Woensdagen van 19:30 tot 20:30 (dol wedstrijden B-jeugd  mee trainen op donderdag 19.00-20.00)

Trainer: Stijn Majoor/Edwin van de Laak.

Donderdagen van 19:00 tot 20:00

Meisjes C

Trainingstijden:

Maandagen van 19:00 tot 20:00

Woensdagen van 18:30 tot 19:30

Trainer: Jurgen van Amelsfoort.

Pupillen

Gemengde D 1

Trainingstijden:

Dinsdagen van 18:00 tot 19:00. Trainer:Jeroen van Dun

Donderdagen van 18:00 tot 19:00 Trainer: Stijn Majoor

Gemengde F (trainingen)

Trainingstijden:

Woensdagen van 15.30-16.30

Trainers:

Harrie Sprengers, Daan Leermakers, Cristel van Amelsfoort, Peter Wouters.

Gemengde E

Trainingstijden:

Dinsdagen van 18:00 tot 19:00

Donderdagen van 18:00 tot 19:00

Trainers:

Daan Leermakers, Peter Wouters, Harrie Sprengers, Helga Derix, Desiree van den Hout.

Gemengde H

Trainingstijden:

Woensdagen van 15:30 tot 16:30

Trainer:

Janneke van Amelsfoort