TEAMS

Heren

Heren Senioren 1

Trainingstijden:

  maandag 19.30 – 21.00

  dinsdag  21.00 – 22.30

  donderdag 20.00 – 21.30

  Trainer/coach Damir Josipovic

 

Heren Senioren 2

Trainingstijden

   maandag 20.00 – 21.00

  woensdag 19.30 – 20.30   

  Trainer: Edwin v/d Laak

  Coach HS2: Edwin v/d Laak

Heren Senioren 3

Trainingstijden

   maandag 20.00 – 21.00

  woensdag 19.30 – 20.30   

  Trainer: Edwin v/d Laak

  Coach HS2: Edwin v/d Laak

Dames

Dames senioren 1

Trainingstijden:

    dinsdag 20.00 – 21.30

    donderdag 20.30 – 22.00

    Trainer/coach Jack van Dooren

Dames Senioren 3

Trainingstijden:

 dinsdag 20.00- 21.00 

  donderdag 19.30 – 20.30

Dames Senioren 2

Trainingstijden:

 dinsdag 20.00- 21.00 

  donderdag 19.30 – 20.30

Doldames

Trainingstijden:

  woensdag 20.30 – 21.30

  Trainer Annette Sprengers

Coach  Dol 1: Wendy Kolsteren
Coach Dol 2: Angelique van Laarhoven.

 

Jeugd

Meisjes B

Trainingstijden:

dinsdag 19.00 – 20.00

donderdag 19.00 – 20.00

Trainers: Laura Meulenbroeks en Erwin van Broekhoven

Coach: Francis Scholten

Meisjes C

Trainingstijden:

 dinsdag 19.00 – 20.00

 donderdag 18.30 – 19.30

 Trainers: Vienne de Jong en Amy v/d Weide

 Coach: Anita de Brouwer

 

Jongens C

Trainingstijden:

maandag 18.30 – 19.30

 woensdag 18.30 – 19.30

 Trainers/coach: Martin v/d Hout ,Tim Aarts en Jeroen van Dun

 

Pupillen

Gemengde D 1

Trainingstijden:

 maandag 18.30 – 19.30

woensdag 18.30 – 19.30

Trainers: Helga Derix, Peter Wouters, Twan v/d Broek, Desiree v/d

Gemengde F 1

woensdag 15.30 – 16.30
Trainers: Harrie Sprengers, Peter Wouters,
Coach : Monique v/d Hout en Annette Sprengers

Gemengde E 3

E jeugd:      dinsdag 18.00 – 19.00
donderdag 18.00 – 19.00
Trainers: Daan Leermakers , Lynn Brekelmans , Tim Aarts , Tom van Son.
Coach E1 : Harrie Sprengers en Daan Leermakers
Coach E2 : Cristel Schrijver en Roland van Iersel
Coach E3 : Angela Priems en Lynn Brekelmans

Gemengde F 2

woensdag 15.30 – 16.30
Trainers: Harrie Sprengers, Peter Wouters,
Coach : Nancy Jansen en Jurgen Wilmsen

Gemengde E 1

E jeugd:      dinsdag 18.00 – 19.00
donderdag 18.00 – 19.00
Trainers: Daan Leermakers , Lynn Brekelmans , Tim Aarts , Tom van Son.
Coach E1 : Harrie Sprengers en Daan Leermakers
Coach E2 : Cristel Schrijver en Roland van Iersel
Coach E3 : Angela Priems en Lynn Brekelmans

Gemengde H

woensdag 15.30 – 16.30       
Trainers: Harrie Sprengers, Peter Wouters,    
Coach F1: Monique v/d Hout en Annette Sprengers
 Coach F2: Nancy Jansen en Jurgen Wilmsen