Iedere club heeft zijn eigen helden. Zijn eigen mythen en zijn eigen legenden. Helaas zijn dit vaak fantasierijke fabels. GHV vormt echter een uitzondering op deze regel. Wij hebben namelijk een levende legende onder onze leden. Iemand die onze club als een magneet bij elkaar heeft gebracht. Een visionaire verbinder en een verenigingsman in hart en nieren. Ik heb het natuurlijk over onze graag geziene voorzitter Theo Brekelmans. Om Theo eens goed in het welverdiende zonnetje te zetten, hebben we hem genomineerd als Clubheld van het jaar. Iedereen met een e-mail adres kan stemmen (als je meerdere e-mail adressen hebt, kan je dus vaker stemmen). Stemmen kost niet veel tijd, maar het betekent enorm veel. Gebruik hiervoor de onderstaande link:

 

https://www.clubheldvanhetjaar.nl/theo-brekelmans

Reacties