Hallo GHV’ers,

Vanaf woensdag 7 februari kan je bij Jumbo gaan sparen voor onze sportvereniging. Bij elke besteding van €10,­ ontvang je een sportpunt. Deze sportpunten kan je toekennen aan een sportvereniging van jouw keuze. Wij willen je natuurlijk vragen om deze aan GHV te geven. Van de punten die we ophalen kunnen wij namelijk extra sport-­ en spelmaterialen aanschaffen!

Op de website http://r.edm.lemon.nl/track/click/1nfgbnd65c436zd kan je onze vereniging opzoeken en zien wat onze spaardoelen zijn. Op deze site kan je de sportpunten ook direct aan GHV toekennen. Daarnaast kan je de punten ook scannen met de Jumbo Sparen voor je Sportvereniging app. Deze app is binnenkort beschikbaar voor zowel IOS- als Android telefoons en is te downloaden in de App Store of Google Play Store. Met de Jumbo Sparen voor je Sportvereniging app kunnen de sportpunten heel makkelijk en snel gescand en geactiveerd worden. Ten slotte kan je je gespaarde punten ook inleveren bij ons op de vereniging. Bij de ingang staat een dropbox waar je ze in achter kunnen laten.

We willen je bij voorbaat danken voor het meesparen voor onze vereniging.

Met vriendelijke groet,

Jumbo Supermarkten

Reacties