Zaterdag 12 juni          Uitwedstrijden

09:40 uur    Roef F1# – GHV F2

Accom: Duinzicht/de Schakel

10:20 uur    GHV F2 – Dynamico F1

Accom: Duinzicht/de Schakel

10:40 uur    GHV F2 – Avanti F1

Accom: Duinzicht/de Schakel

 

10:55 uur    Heerle DB1 – GHV DB1

Accom: De Omganck

 

 

Zaterdag 12 juni          Thuiswedstrijden

10:00 uur    GHV E3 – HV Bommelerwaard E1

Accom: De Wissel

10:50 uur    GHV E1 – GHV E2

Accom: De Wissel

11:40 uur    GHV D1 – RED-RAG/Tachos D1#

Accom: De Wissel

12:30 uur    GHV DC1# – Heerle DC1#

Accom: De Wissel

 

 

Zondag 13 juni            Uitwedstrijden

09:30 uur    GHV F1# – Orion R F1

Accom: Sportpark Harella

09:55 uur    Heerle F1 – GHV F1#

Accom: Sportpark Harella

10:45 uur    H.M.C. Raamsdonksveer F1 – GHV F1#

Accom: Sportpark Harella

11:10 uur    GHV F1# – H.M.C. Raamsdonksveer F2

Accom: Sportpark Harella

 

10:30 uur    De Beuk HC1# – GHV HC1

Accom: De Beuk

 

 

Zaterdag 19 juni          Thuiswedstrijden

10:00 uur    GHV DB1 – H.V.M. DB1

Accom: De Wissel

11:10 uur    GHV HC1 – handbalshop.nl/Witte Ster HC1

Accom: De Wissel

12:15 uur    GHV E1 – Taxandria E1

Accom: De Wissel

13:00 uur    GHV E2 – H.M.C. Raamsdonksveer E1#

Accom: De Wissel

Zondag 20 juni            Uitwedstrijd

09:00 uur    RED-RAG/Tachos E3 – GHV E3

Accom: De Zeine

 

 

Zaterdag 26 juni          Thuiswedstrijden

11:15 uur    GHV E3 – H.M.C. Raamsdonksveer E2

Accom: De Wissel

12:00 uur    GHV D1 – H.M.C. Raamsdonksveer D1

Accom: De Wissel

12:45 uur    GHV DC1# – H.M.C. Raamsdonksveer DC2

Accom: De Wissel

 

 

Zondag 27 juni            Uitwedstrijden

09:30 uur    GHV F2 – Dongen F1

Accom: Stokeind

10:10 uur    Avanti F1 – GHV F2

Accom: Stokeind

10:50 uur    GHV F2 – White Demons F1

Accom: Stokeind

 

 

10:30 uur    GHV F1# – H.M.C. Raamsdonksveer F1

Accom: Sportpark Kloosterweg

10:55 uur    H.M.C. Raamsdonksveer F2 – GHV F1#

Accom: Sportpark Kloosterweg

11:45 uur    Orion R F1 – GHV F1#

Accom: Sportpark Kloosterweg

12:10 uur    GHV F1# – Groene Ster F1

Accom: Sportpark Kloosterweg

 

 

10:30 uur    O.H.C. ’01 DB1# – GHV DB1

Accom: Oosterheide

11:50 uur    H.M.C. Raamsdonksveer E1# – GHV E1

Accom: Dongemond

12:00 uur    Heerle GC1# – GHV HC1

Accom: De Omganck

13:25 uur    H.V.M. E1# – GHV E2

Accom: Amerhal

 

Reacties